správy    
Zlín - Studénka 6:213.12.2009

so Studénkou sme v tejto sezóne hrali už piatykrát, z toho druhýkrát súťažne. doposiaľ sme všetko vyhrali. po odstúpení Olomouca zo súťaže je Studénka bez bodu posledná. je to nový klub, okrem dvoch skúsených hráčov, ide väčšinou o nováčikov a - bez urážky – slabších hráčov. napriek tomu je Studénka snaživý a zlepšujúci sa tím a výsledok nebol dopredu istý.

tréner opäť oznámil zostavu tesne pred zápasom a ako obyčajne - prekvapil. povedal, že vzhľadom k tomu, že nám už štvrté miesto prischne a výsledok tohto zápasu nič nerieši, chce dať priestor všetkým hráčom. tak si zahrali aj mladý Zdeňa, navrátilec Kamil a úplnú premiéru zažil Tom. mne prischlo miesto v obrane druhej lajny vedľa Zdeňu.

hra bola od začiatku celkom vyrovnaná, zvíťazili sme hlavne vďaka tomu, že máme predsa len individuality schopné dávať góly. celkom rýchlo, až nezaslúžene sme viedli 3:0 a aj keď hostia znížili na 3:2, už sme to nepustili.

nehralo sa mi veľmi dobre, nevedel som sa celkom dostať do tempa a príliš veľa rozohrávok nebolo presných. ale nebol som na ľade pri žiadnom obdržanom góle a pripísal som si účasť asi pri troch našich. navyše tréner ma pochválil. už sa teším na playoff, vyzerá to na Karlovy Vary a to budú zápasy ako remeň. aspoň dúfam.

pst

...naspäť na správy

Podporujú nás:Peter Štít
Klub hokeja na sánkach Zbojníci
Na sihoti 1164/2
02601 Dolný Kubín
pstit@pstit.sk, 0948-017474
www.pstit.sk